Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

У Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України

Усі кошти будуть направлені до благодійного фонду «Tabletochki»

27 травня у «Театрі на Потсдамській площі» у рамках ініціативи #supportUkraine покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro. Українські танцівники вийдуть на берлінську сцену, аби підтримати постраждалих під час війни співвітчизників.

У Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України

Нещодавно артисти з дітьми полишили свої домівки і все, що мало для них цінність. Вони з жахом розповідають, як їхні родичі та друзі з України ховаються від обстрілів у підвалах без світла, газу й води та евакуюються з немовлятами без речей першої необхідності.

У Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України
Усі виручені з продажу квитків кошти підуть до благодійного фонду «Tabletochki». Наразі він підтримує всіх, хто постраждав від війни в Україні. Зокрема допомагає сім’ям під час евакуації, медикам — з оснащенням лікарень та орендою амбулаторних квартир, здійснює психологічну допомогу та багато іншого.

«Війна змінила наші плани, але не нашу головну мету — допомогти», — говорять у фонді.

У Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку УкраїниБалет Radio & Juliet — це симбіоз мінімалістичної й іноді бравурної хореографії від Едварда Клюге та емоційної музики від Radiohead. Чуттєвий альбом O.K. Computer і незрівнянна пластика українських танцівників зі світовими іменами змушують глядача подивитися на шекспірівську історію про двох закоханих під іншим кутом. Недивно, що ця, створена у 2005 році постановка мала шалений успіх у Європі, США та Азії.

У Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України
Балет Quatro — це незмінний хореограф Едвард Клюге і прониклива музика Мілко Лазара. Завдяки їхній синергії під час спектаклю утворюється новий творчий симбіоз — віолончель, фортепіано та танець. Нічого зайвого.

Квитки на балетне шоу Radio & Juliet & Quatro можна придбати за посиланням


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали