Королева Камілла повторює образи Кейт Міддлтон

Як дві каплі води

Королівська родина невпинно радує своїх шанувальників новими виходами у світ. Особливу увагу до себе привертають Кейт Міддлтон та королева-консорт Камілла. Останнім часом прихильники помітили, що жінки мають схожий смак у одязі. При чому, як помічають пильні користувачі Мережі, Камілла часто надихається кольоровою гаммою, яку вибирає принцеса Уельська. 

Нещодавно 75-річна Камілла отримала нагороду Канадських збройних сил від бригадного генерала Двейна Парсонса під час прийому Королівських гвинтівок Канади у Букінгемському палаці. На захід вона одягла смарагдове пальто, замшеві туфлі на танкетці, а також напівпрозорі чорні колготки. 

Образ нагадав шанувальникам недавній вихід Кейт Міддлтон. Буквально за день до виходу дружини британського короля принцеса Уельська з`явилася на публічному заході в смарагдовому пальті, зшитому для неї на замовлення від Alexander McQueen. 

А днем раніше Кейт відвідала штабквартиру BAFTA, де презентувала свій проєкт із раннього розвитку дітей, у червоному штанному костюмі від Alexander McQueen. Згодом після цього королева-консорт також увібралася в червоний колір, одягнувши пальто від Fiona Clare для зустрічі із військовими.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали