Принц Гаррі та Меган Маркл готуються оголосити, що чекають на третю дитину

Важливий крок

Принц Гаррі та Меган Маркл очікують на третю дитину? У виданні Marca, посилаючись на джерело в близькому оточенні Гаррі й Меган, повідомляють, що на 14 лютого подружжя може повідомити, що чекає на третю дитину. Чому саме у День закоханих?

У виданні припускають, що через зниження інтересу публіки до пари, подружжя хоче привернути до себе неабияку увагу. Адже після мемуарів принца Гаррі та документального серіалу пари увага публіки до них знизилася. 

Окрім цього, для Гаррі 14 лютого —  особлива дата, коли справа стосується дітей. Саме цього дня принцеса Діана оголосила, що вагітна Гаррі. Меган Маркл повторила ідею леді Ді у 2021 році, коли чекала народження доньки Лілібет.

За словами джерела, Сассекські завжди були зосередженні на сімейних цінностях. Зараз у них є хороший будинок, здоров`я, взаємна любов і бажання дарувати турботу, тому питання про те, щоб народити ще одну дитину не раз обговорювалося в родині Меган і Гаррі.

«Вони обидва дуже відкриті для розширення своєї сім`ї і хотіли б, щоб це сталося, і щоб у Арчі та Лілі був ще один брат. Меган здорова, Гаррі відмінний батько, їх шлюб стає все міцніше, і вони тягнуться до батьківства, як качки до води... у них точно буде набагато більше місця, коли вони переїдуть в більший особняк», — заявляє інсайдер.

Нагадаємо, що Меган та Гаррі вже виховують сина Арчі та дочку Лілбет.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали