Кілліан Мерфі зіграє головну роль у фільмі Крістофера Нолана

Кінострічка називатиметься «Оппенгеймер»

Ірландський актор та зірка серіалу «Гострі картузи» Кілліан Мерфі зіграє головну роль у фільмі режисера Крістофера Нолана. Про це повідомляє видання Deadline. У картині розповідатиметься про фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера, якого також називають батьком атомної бомби. 

«Це епічний трилер, що занурює глядача в парадокс загадкового чоловіка, який змушений ризикувати, руйнуючи світ, — усе для того, щоб його врятувати», — прокоментувала майбутній фільм студія-дистриб’ютор Universal Pictures. 

Основа фільму — книга Кая Бьорда і Мартіна Шервіна «Американський Прометей: тріумф і трагедія Дж. Роберта Оппенгеймера», за яку автори отримали Пулітцерівську премію.  Сценарист і режисер кінострічки — Крістофер Нолан. Фільм спродюсує Емма Томас, музику для нього напише композитор «Тенету» Людвіг Йоранссон, а оператором стане Хойте ван Хойтема, який знімав «Інтерстеллар», «Дюнкерк» і «Тенет». Для Кілліана Мерфі це не перша співпраця з Крістофером Ноланом — раніше він зіграв роль у трилогії «Темний лицар», «Початок» і «Дюнкерк».

Зйомки фільму розпочнуться у 2022 році, прем’єру планують на 21 липня 2023 року. 

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы