Кліп українки Таню Муіньо для Doja Cat отримав нагороду на MTV Video Music Awards 2023

Українська гордість

У США відбулась щорічна церемонія нагородження MTV Video Music Awards, в рамках якої відзначили найкращі музичні відео року. Головною тріумфаторкою цьогорічної церемонії стала Тейлор Свіфт — співачка здобула перемогу в основних категоріях, отримавши 9 нагород. Серед переможниць цього року опинилася також українка — українська кліпмейкерка та режисерка Таню Муіньо, яка раніше працювала з Гаррі Стайлзом, The Weeknd, Post Malone, Карді Бі й не тільки, стала переможницею у номінації «Найкраща артпостановка» з кліпом «Attention» для Doja Cat.

У відео Doja Cat на автомобілі проїжджає повз натовп фанатів і папараці, а також гуляє вулицями Лос-Анджелеса, зустрічаючи людей у дивних масках тілесного кольору. В якийсь момент артистка з’являється у кадрі оголена і повністю залита червоним. Відеоробота Таню Муіньо також змагалася за перемогу в категоріях «Відео року» та «Найкраща режисура», однак ці нагороди дісталася Тейлор Свіфт із кліпом «Anti-Hero».

Нагадаємо, у 2021 році кліп репера Lil Nas «Montero (Call Me by Your Name)», знятий Муіньо, переміг у трьох номінаціях MTV Video Music Awards: «Відео року», «Найкраща режисура» та «Найкращі візуальні ефекти».


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Наука, наукині й ШІ в Україні


Як знайти себе в реаліях сучасного світу: розповідає психологиня...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали