ЩО ГОВОРИТЬ ПРО ВАШ СТИЛЬ КОЛІР ВОЛОССЯ?

МОДНАЯ БИТВА: ТИНА КАРОЛЬ ПРОТИВ РОУЗИ...

СКРЫТЫЙ СМЫСЛ: ПОЧЕМУ КЕЙТ МИДДЛТОН НАДЕЛА...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, КТО ЗАМЕНИТ ХЕЛЕНУ БОНЭМ КАРТЕР...

КАК СДЕЛАТЬ ВОЛОСЫ БОЛЕЕ ГУСТЫМИ: 4 ПРОВЕРЕННЫХ...

«Київ – це місто, яке ніколи нікого не чекає з широкими обіймами. Адаптація до нього відбувалася доволі складно», – Сергій Притула 

Ведучий Нового каналу до Дня Києва поділився спогадами про час, коли щойно перебрався до столиці й орендував квартиру разом із гуртом «Скай»

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

За словами Сергія Притули, до Києва з Тернополя на початку 2000-х приїхало чимало його знайомих. Однак не всім вдалося прижитися у столиці.

«Київ – це неймовірне місто, місто можливостей, місто, яке ніколи нікого не чекає з широкими обіймами. Адаптація до нього відбувалася доволі складно. Я належу до певної категорії тернополян, які виїхали до Києва "пачкою".

Водночас, пацанів і дівчат із тернопільскої "діаспори", з якими я регулярно спілкувався в середині "нульових", було приблизно десятка два. З них до Тернополя повернулося більше половини. Не змогли реалізувати себе, не змогли адаптуватися.

І нащо вимахуватися перед людьми, мовляв, "Я такий крутий, живу в Києві", коли ти мешкаєш у двокімнатній квартирі, де ще восьмеро людей? Я знаю, про що говорю, бо сам такий період проходив, коли ми на вулиці Патріса Лумумби (зараз – Іоанна Павла II) жили тусовкою з групою "Скай", і там, звісно, був дурдом!»

Сергій Притула

Усе це відбувалося за кілька років до того, як Сергій прийшов на Новий канали та став ведучим «Хто зверху?», «Діти проти зірок», «СуперІнтуїції» та багатьох інших проектів.

«Чітко пам`ятаю, коли зрозумів, що люблю Київ…Я працював на "Music-радіо", тоді дуже пізно вийшов з офісу радіостанції після вечірнього ефіру. Там світив ліхтар і падав лапатий сніг. Я стояв і думав: "Хочу додому". Тоді в моїй уяві постала не стара квартира, яку я орендував у Тернополі, не мамина хата у Збаражі, а от саме та, у Києві, де я на той момент жив».

 

Відкриваємо Україну разом: Сергій Притула назвав топ-5 місць, які обов'язково варто відвідати

10 фактів про Сергія Притулу, яких ви точно не знали

Що почитати: 7 цікавих книжок від Сергія Притули

Все лучшее — детям: как оформить недвижимость на имя ребенка

«Ми хочемо привернути увагу молоді та навчити її технікам, які через малий попит на ринку поступово зникають», — кажуть дизайнери Gunia project 

Модная битва: Тина Кароль против Роузи Хантингтон-Уайтли