«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Це треба бачити: як Сергій Притула потролив «президентство» Володимира Зеленського

Телеведучий записав «офіційне» відеозвернення

Фото: facebook/serhiyprytula

Рейтинг статьи / 0
5 5 15

За хвилину до Нового року лідер «95 кварталу» Володимир Зеленський заявив про намір балотуватися у президенти України. Ця новина приголомшила не тільки звичайних людей, а й політиків та зірок шоу-бізнесу. У соцмережах з’явилися тисячі мемів та фотожаб на цю тему. Не зміг залишитися осторонь цієї теми і Сергій Притула. Він вирішив пожартувати над колегою і записав кумедне відеозвернення до українців «у стилі Зеленського». У кадрі ведучий їде на снігоході, а потім дає обіцянку своїм шанувальникам.

«Шановні українці! Ось і прийшов Новий 2019 рік, з яким я вас сердечно вітаю. Новий рік ознаменувався тим, що всі балотуються в кандидати у президенти.

Тисячі з вас писали мені «Сергій, іди».  І сьогодні я хочу пообіцяти вам і одразу виконати те, що обіцяю. Я обіцяю вам – я і моя команда, ми йдемо у відпустку. До зустрічі після Водохреща, – заявив Притула у ролику, опублікованому на його сторінці у Facebook.

Зазначимо, що відео набуло неабиякого резонансу. Менше ніж за добу воно назбирало понад 220 тисяч переглядів, 11 тисяч лайків та 2 тисячі поширень. Підписники Сергія переважно позитивно оцінили його тролінг. А ви що скажете?