Кейт Вінслет побила рекорд Тома Круза на зйомках фільму «Аватар: Шлях води»

Немає рівних

Кейт Вінслет укотре довела свою професійність на зйомках фільму «Аватар: Шлях води». Акторка затримала дихання більш як на сім хвилин під час зйомок в одній зі сцен стрічки. Про це повідомляє CBC.

Таким чином Вінслет побила рекорд свого колеги Тома Круза, який під час підводної сцени у фільмі «Місія нездійсненна: Нація ізгоїв» затримав подих на шість хвилин.

На зйомках працював інструктор із фридайвінгу Кріс Денісон. Його колега Кірк Крак безпосередньо тренував акторку.

«Кейт Вінслет на 7 хвилин 15 секунд затримала подих під водою. Це вражає. Це те, чого інші дуже боялися. Вона поборола свій страх. Вона здійснила подвиг», — сказав Кріс Денісон.

Зазначається, що вільне плавання було ключовою навичкою, яка дозволила знаменитості разом з колегами з фільму Семом Вортінгтонотом і Зої Салданою знімати довгі сцени під водою.

Крім того, інструктор підкреслив, що судження про пошкодження мозку після шестихвилинної затримки недостовірні.

«У всіх фільмах, над якими я працюю, ми вчимо акторів, як затримувати дихання, і робимо їх дуже безпечними пірнальниками. Ми вчимо їх, як рятувати когось, як реагувати на випадки гіпоксії. І це дуже надихає акторів, тому що вони не тільки мають цю навичку, а й знають, як зробити це безпечно», — зазначив Денісон.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали