Керрі та Ейдан знову разом? Сару Джессіку Паркер та Джона Корбетта сфотографували під час поцілунку

Головна інтрига серіалу розкрита

Зйомки другого сезону серіалу «І просто так…» у самому розпалі. Улюблена героїня багатьох прихильників серіалу «Секс і місто» Керрі Бредшоу, схоже, має чимало сюрпризів для глядачів. Але деякі повороти вже не стануть несподіванкою завдяки пильним фотографам, які фільмують кожен крок акторів на знімальному майданчику у Нью-Йорку.

Так, в Мережі розкрили головну інтригу серіалу: що стане з одним з головних коханих чоловіків Керрі (Сара Джессіка Паркер) — Ейданом (Джон Корбетт).

І схоже, що закохані все ж будуть разом. На нових кадрах Сара Джессіка Паркер та Джон Корбетт пристрасно цілуються під час знімань любовної сцени на сходах, які ведуть у знамениту квартиру головної героїні. Скоріше всього, що Корбетт з`явиться у кількох епізодах нового сезону серіалу, оскільки папараці вже неодноразово фотографували його з Паркер та іншими акторами шоу.

Нагадаємо, що в серіалі «Секс і місто» Джон Корбетт грав власника меблевого магазину Ейдана Шоу, в якого була закохана Керрі Бредшоу. Попри красиву романтичну історію, їхні стосунки завершилися через зраду головної героїні та відмову виходити заміж за Ейдана. Шоу був одним із центральних персонажів у третьому та четвертому сезонах серіалу.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали