Катерина Осадча та благодійний фонд «Твоя опора» придбали дім для десяти дітей-сиріт з Луганщини

Сила єдності

Будинок купили на донати українців та іноземних донорів в межах проєкту «Дім для дітей» — спільної ініціативи телеведучої та «Твоя опора». Мета проєкту — забезпечити дитячі будинки сімейного типу житлом, яке вони втратили під час війни.

Восени телеведуча Катерина Осадча разом із благодійним фондом «Твоя опора» оголосила масштабний збір у 3,2 мільйона гривень на нове житло для дитячого будинку сімейного типу Целухіних. 

«Хочемо, щоб кожна велика родина отримала свій будинок, що втратила через війну. Наша перша родина — Целухіни. Зараз в родині діти від 4 до 16 років, і їм немає де жити вже цієї зими», — написала у своєму Instagram Катерина Осадча, оголошуючи збір.

До повномасштабного вторгнення Целухіни проживали в Рубіжному на Луганщині у великому будинку, який збудували власноруч. Родина, маючи вже двох власних дітей, опікувалася ще десятьма дітьми-сиротами різного віку.

Після 24 лютого Целухіни ще деякий час залишалися в Рубіжному, сподіваючись, що їхній дім стане фортецею, як це завжди було. Але після того як одна дитина отримала осколкове поранення, родина прийняла рішення евакуюватися. Щоправда, не в повному складі — батько сімейства залишився, аби оберігати їхню «фортецю». Однак під час чергового ворожого обстрілу чоловік загинув, а будинок Целухіних згорів вщент. Детальну історію родини ви можете прочитати за посиланням

Менше місяця знадобилося Катерині Осадчій, щоб заручитися підтримкою українців та іноземних донорів і разом з БФ «Твоя опора» зібрати навіть більшу суму. На пошук і купівлю великого будинку на Івано-Франківщині, куди евакуювалася родина, пішло ще кілька місяців. Але нарешті Целухіни у своєму новому домі, і новорічно-різдвяні свята зустрічали вже також тут.

«На фото молодший Ярослав. Коли ми зустрічалися, мріяв мати своє окреме ліжко, адже спав з мамою, і де гратися. Радію і плачу від того, що вдалося, попри всі складнощі! Ми вдячні кожному, хто долучився до збору, за кожну переказану гривню», — підписала свій пост в Instagram Катерина Осадча під фото наймолодшого члена родини Целухіних поряд з ялинкою.

«Це дуже важливий для нас проєкт, завдяки якому 10 дітей-сиріт відтепер мають свій будинок! Целухіни мріяли зустріти Новий рік у своєму власному домі, і ви цю мрію здійснили! Дякую кожному з вас, хто долучився! Кожному донору, хто не пройшов повз! Ви навіть не уявляєте, скільки щастя подарували дітям!» — написала засновниця благодійного фонду «Твоя опора» Валерія Татарчук.

Залишок суми Катерина Осадча та БФ «Твоя опора» доплюсують до збору на житло для іншого дитячого будинку сімейного типу. За оголошеннями нового збору слідкуйте на офіційних сторінках і в соціальних мережах фонду та Катерини Осадчої.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали