РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

ЛЕСЯ НІКІТЮК РАЗОМ З БРЕНДОМ GLO™ КИДАЄ ВИКЛИК...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

Катерина Кухар відвела до школи 230 учнів

У сукні від Юлії Магдич

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

Катерина Кухар, прима-балерина та керівник Київського державного фахового хореографічного коледжу, відсвяткувала 1 вересня разом із 230 своїми дітьми. Цього року балерина започаткувала нову традицію для своїх студентів. Після вранішньої лінійки у хореографічному коледжі, де дали перший дзвоник та зробили посвяту новоприбулих учнів у балетне мистецтво, Катерина відчинила двері першому курсу до Національної опери України.   

Мета нової традиції — візуалізація мрії студентів. Більшість із них вперше побували за лаштунками театру і на головній професіональній сцені. Також вони отримали майстер-клас від народних артистів на сцені головного театру країни: хлопці — від неймовірного Максима Моткова, а дівчатка — від Катерини Кухар.

«Ми ростимо дітей для театру, тому маємо робити все разом, взявшись за руки, бути по-справжньому однією сім’єю. Я як діюча балерина та керівник коледжу точно знаю, що потрібно дітям та театру. Попереду в учнів наполеглива праця на шляху до втілення мрії! Щодня на парах, на репетиціях, які у них розпочинаються, вони мають уявляти кінцеву мету: вони — майбутня культурна еліта. Емісари української культури у світі. Вони мають запам’ятати це відчуття сцени, до чого мають прагнути», — говорить Катерина Кухар.

«Мені дуже хотілося, щоби 1 вересня для них стало символічним. Щоб ми разом розпочали навчальний шлях саме тут. Свого часу ця сцена була для мене великою мрією. Як керівник коледжу я ставлю собі за мету створити для них комфортні умови, аби всі наступні роки, які ми проведемо разом, пліч-о-пліч, за балетними станками, в гримерках нашого театру і, сподіваюся, в подорожах та студентських гастролях, асоціювалися у них з можливостями». 

Для першого вересня прима-балерина обрала червоню сукню в національному українському стилі від дизайнерки Юлії Магдич.

На першій частині свята — лінійці коледжу — сьогодні можна було почути настанови від таких балетних гуру, як хореографа-постановника Раду Поклітару, художнього керівника Олексія Бессмертного, який нині налагоджує міжнародні зв’язки коледжу. До речі, на лінійці Олексій пообіцяв, що з цього року коледж розпочне співпрацю з Національною школою танцю в Марселі (Франція).

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Ничего лишнего: Анджелина Джоли в элегантном наряде прибыла в Вашингтон

5 стильних образів для Bacardi Dancefloor: у чому танцювати під діджей-сет французького електронного дуету The Blaze