Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою

Великі гастролі у США й Канаді

Улітку 2023 року українська співачка та сонграйтерка, переможниця конкурсу «Євробачення-2016» Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою, в рамках якого виступить у Філадельфії, Нью-Йорку, Чикаго, Торонто, Монреалі, Ванкувері, Сіетлі, Сан-Франциско та Лос-Анджелесі. Нова програма складатиметься з матеріалу різних періодів, який буде представлений в особливій електронній інтерпретації. Власне, назва туру — Like A Bird — є відсиланням до однойменного треку з альбому All Or Nothing.

Джамала

Особливу роль у програмі відіграватиме новий EP «Поклик», записаний під час вимушеної розлуки артистки з домом. Мініальбом сповнений посиланнями до рідної культури й водночас теплими почуттями до дому.

З початком повномасштабного вторгнення РФ Jamala стала голосом свого народу, взявши участь у десятках благодійних акцій на підтримку України. Упродовж 2022-го року вона відвідала з виступами понад 20 країн. У травні ж цього року отримала відзнаку Атлантичної ради США «За визначне лідерство артиста» — за боротьбу та захист української культури й самобутності під час російського вторгнення. А у грудні того ж року співачка виступила на премії The Kennedy Center Honors, яка щорічно вручається видатним діячам американської культури.

Джамала

«Мистецтво має надпотужну силу, і з кожним днем я все більше в цьому переконуюся. Кожен виступ, кожна ініціатива — маленький крок до нашої великої перемоги. Моя місія як представниці української культури залишається незмінною — невпинно нагадувати про мій дім, куди прийшла війна. І виступи у США та Канаді — ще одна можливість сказати голосно про це», — Jamala.

Квитки доступні за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали