Instagram-звіт: як українські зірки вітають країну з Днем Незалежності

Зворушливі публікації від Джамали, Святослава Вакарчука й не тільки

Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності — свято, яке за 9 років війни набуло для кожного з нас нових сенсів. Навіть у найскладніші часи ми продовжуємо боротися, залишаємося об`єднаними, не втомлюємося дякувати нашим захисникам й зізнаватися у коханні до України. У важливий день свої привітання на адресу рідної країни залишили в Instagram й українські зірки. В нашій добірці — зворушливі послання від Джамали, Маші Єфросиніної, Святослава Вакарчука й не тільки.

Джамала

«Вітаю з Днем Незалежності, моя країно. Моє улюблене українське свято — саме День Незалежності. Мені здається, що в ньому стільки сили та розуміння того, за що ми боремося, і не тільки зараз. Україна — Батьківщина. А бути українкою зараз — це бути сильною і представляти Україну, в якій іде війна. Ukraina Devletimizniñ Bağımsızlıq künü hayırlı olsun! Слава Україні! Героям слава!»

Onuka

@onukaofficial

«Обожнюю з дитинства цей день. Обожнюю країну з дитинства. Важко було майже завжди. Але сьогоднішні дні — за межею уяви. Напевно саме тому відчуття незалежності є таким живим і таким трепетним. Ціна небесна. І те, що отримуємо, також. Зі святом, люба. До Місяця і назад».

Святослав Вакарчук

@sviatoslav.vakarchuk

«Незалежність завжди безцінна. Але вона ніколи не дається задарма. Згадаймо всіх, хто століттями торував шлях до нашої Незалежності. Пам’ятаймо про тих, хто віддав за нашу Незалежність найдорожче — своє життя. Подякуємо тим, хто просто зараз оберігає нашу з вами Незалежність! І кожного дня будьмо разом на шляху до Перемоги! З Днем Незалежності! Слава Україні!»

Маша Єфросиніна

@mashaefrosinina

«Моя прекрасна Україно! Як би не намагалися терористично та криваво забирати в тебе свободу, ідентичність та незалежність — в них не вийде! За тобою твій народ, сила й правда! Уклін ЗСУ та Українцям, які наближають нашу Перемогу!»

Христина Соловій

@soloviyka

«Незалежність — це цінувати свою свободу і поважати чужу. Війна дуже добре пояснила мені, хто я. Без масок, ролей і авторитетів. Я тепер бачу вихід із будь-якої ситуації. Більше ніякого ниття, лише намір і дія. Часу може більше не бути, завтра може для мене не настати будь-якої миті. Війні начхати на мої плани та несправедливий світ. Я маю вдосталь часу, щоб займатися тим чим хочу, у що вірю. Цей час — зараз. З Днем незалежності, моя Україно!»

Олександр Педан

@pedanos

«Україно, з Днем Незалежності. Маю за честь передати відзнаки та зустріти свято на передовій з нашими воїнами, що зараз виборюють нашу незалежність. Безмежна вдячність кожному військовому/військовій за наші світанки. Вічна памʼять всім, хто поклав своє життя за рідну землю. Зараз наша незалежність виборюється кровʼю, памʼятаймо це. Україно, люблю тебе всім серцем! Тільки перемоги та світлого майбутнього! Ти на це заслужила».

Катя Осадча

@kosadcha

«Напередодні повномасштабної війни я вперше в житті була на параді, така гордість — наша Мрія над Хрещатиком, винищувачі з кольоровим димом, танки, техніка, ошатні військові… Ми стояли, захоплювалися і навіть не припускали думки, що рівно за пів року прийде велика війна… Я зараз часто переглядаю світлини й розмовляю сама з собою — що ми такі безтурботні… Хоча війні вже було 8 років на той момент… Я чекаю найбільше в житті на наш парад Перемоги, нашу Мрію над Хрещатиком, винищувачі з кольоровим димом і наших Героїв, тільки так безтурботно не буде ніколи, це буде свято з великим смутком втрат… З Днем Незалежності, Україно! Ми скоро будемо святкувати Перемогу, я вірю».

Надя Дорофєєва

@nadyadorofeeva

«Сьогодні День Незалежності, ціну якої ми по-справжньому розуміємо. Тепер це одне з найголовніших свят для мене, бо мати змогу жити вільне життя в рідній країні, яку ти любиш, — це неймовірна цінність. Низький уклін кожному, хто виборює нашу свободу, нашу землю, нашу незалежність. Слава Україні!»

Сергій Жадан

@serhiy_zhadan

«Слава Україні!»


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали