Інсайдери поділилися новими подробицями роману Леонардо Ді Капріо і Джіджі Хадід

Він досі триває

Перші чутки про роман 27-річної Джіджі Хадід і 48-річного Леонардо Ді Капріо з’явилися у пресі ще у вересні. І, як повідомили інсайдери виданню Entertainment Tonight днями, стосунки зірок досі тривають.

«Джіджі й Лео все ще тусуються і спілкуються. Вони насолоджуються компанією одне одного і розважаються разом, коли це дозволяють їхні щільні графіки», —  розповіли анонімні джерела.

За словами інсайдерів, мати моделі Йоланда та її молодша сестра Белла цілком і повністю підтримують нові стосунки Джіджі:

«Йоланда і Белла знають, що Джіджі здатна ухвалювати власні здорові рішення, і вони підтримують її. Проте пріоритетом Джіджі є її донька — вона завжди на першому місці й на першому плані в її житті».

Це перша згадка про особисте життя Джіджі після того, як наприкінці березня з’явилися повідомлення про те, що її колишній хлопець Зейн Малік був помічений за поцілунками з Селеною Гомес у Нью-Йорку.

«Джіджі не має жодних проблем із тим, що Зейн зустрічається з іншими. Поки він щасливий і продовжує бути хорошим батьком для їхньої доньки, вона не проти, з ким би він не зустрічався», — зазначали інсайдери.

Також вони додали, що сама Джіджі рухається далі й має зміни в особистому житті.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали