48-річний Леонардо Ді Капріо почав зустрічатися із 19-річною моделлю

Коханню вік не перепона

Леонардо Ді Капріо приголомшив прихильників новим романом з 19-річною моделлю. Після чуток про стосунки з Джіджі Гадід, які так і залишилися у тіні, актор залицявся до багатьох молодих дівчат і з’являвся з ними у зіркових закладах.

Днями Ді Капріо помітили з новою обраницею — 19-річною ізраїльською моделлю Іден Полані.

Пару сфотографували папараці на світському заході співачки Ебоні Райлі, що проходив у Лос-Анджелесі та був присвячений випуску її альбому.

Попри те що закохані намагалися не показувати своїх почуттів на публіці, було зрозуміло, що між ними романтичний зв’язок.

Для виходу у світ Леонардо Ді Капріо одягнув чорну куртку-бомбер поверх непомітної чорної сорочки та чорні джинси в тон. Своєю чергою Ебоні віддала перевагу сірому костюму в смужку, який вона доповнила простою білою блузкою.

У Мережі відразу ж почали обговорювати їхній роман, мовляв, коли відбулася прем’єра «Титаніку», Іден ще навіть не народилася. Варто зазначити, що наразі офіційна сторінка моделі в Instagram недоступна.

Новий вихід актора на публіку з Палані став несподіванкою для багатьох, адже лише нещодавно Ді Капріо приписували роман з іншою — 23-річною моделлю Вікторією Ламас.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали