Холлі Беррі оголосила про заручини з Ваном Хантом

Тепер по-справжньому

Після того як Холлі Беррі та Ван Хант розіграли прихильників, повідомивши про заручини, вже не знаєш, чому вірити та чи це не черговий жарт від зіркової пари. Однак нещодавно акторка оголосила, що вони справді заручилися. Маленьку церемонію для закоханих провів 8-річний син Холлі.

«Мій син Масео сам схотів провести для нас цю маленьку церемонію на задньому сидінні автомобіля. Думаю, він радий нарешті бачити мене щасливою, і це заразливо. Він схвалює мій вибір», — поділилася Холлі.

Холлі Беррі та Ван Хант

«Це був дуже важливий момент для всіх нас. Я розплакалася, Ван також боровся зі сльозами. Навіть Масео зрозумів, що сказав щось пронизливе, — розповіла Беррі. — У мене двоє дітей від двох різних батьків. У Вана є син. Як мати, що живе у сучасній змішаній сім’ї, я піклуюся про те, щоб мої діти були згодні з рішеннями, які я приймаю».

Холлі Беррі та Ван Хант

Нагадаємо, що 1 січня Холлі Беррі розіграла прихильників, опублікувавши у своєму Інстаграм фото, на якому вони з Ваном позують у порожній церемонійній залі. Знімок акторка підписала: «Тепер це офіційно».

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали