Граймс подала до суду на свого колишнього коханого Ілона Маска

Мільярдер в епіцентрі скандалу

Канадська співачка Граймс подала до суду Каліфорнії на свого колишнього коханого Ілона Маска. Як повідомляє видання Page Six з посиланням на судові протоколи, запит зірки спрямований на те, щоб суд визначив законних батьків дитини, якщо вони не одружені. Зазвичай це необхідно, коли одна зі сторін хоче встановити права опіки або стягнути аліменти. Водночас запиту на аліменти від Граймс поки не надходило.

Раніше Граймс стверджувала, що екскоханий не дозволяє їй бачитися з молодшим сином. Минулого місяця співачка написала в соцмережі X, що подала судовий позов проти Маска.

«Скажи Ілону, щоб дозволив мені побачити мого сина, або, будь ласка, хай відповість моєму адвокату», — звернулась вона до Волтера Айзексона, який рекламував свою нову книгу, присвячену біографії мільярдера.

Нагадаємо, Ілон Маск та Граймс почали зустрічатися у 2018 році. Вони кілька разів розривали стосунки й знову сходилися, а загалом їхній роман тривав до 2021 року. У ексзакоханих є троє спільних дітей: син X A-Xii, якого Граймс народила сама, дочка Екса Дарк Сідерель, яку для пари народила сурогатна мати, а також син Техно Механікус, про існування якого стало відомо у вересні.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали