Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Glastonbury 2022: як українські музиканти виступили на масштабному європейському фестивалі

Виступи Kalush Orchestra, Go_A, Джамали та DakhaBrakha

У Великій Британії відбувся масштабний фестиваль Glastonbury 2022, в якому взяли участь і українські артисти. Серед них — Kalush Orchestra, Go_A, Джамала та DakhaBrakha.

Гурт Kalush Orchestra презентував 13 пісень — у фіналі виступу музиканти виконали трек Stefania, з яким перемогли на цьогорічному Євробаченні. 

Учасники гурту Go_A  поділилися враженнями від фестивалю на своїй сторінці в Instagram.

«Сьогодні ми виступили на Glastonbury, одному з найбільших світових фестивалів. Ходять чутки, що не так часто когось у Glasto викликають на біс на сцені, як це сталося з нами сьогодні! Відчуття, що сьогодні здійснилося одне з наших найбільших бажань, викликає у нас тремтіння. Бачити, як 10 тисяч людей тримаються за руки і разом з нами роблять "Шум", надихає та надає нам життєвої енергії. Glastonbury — справді найкраще місце для вільних людей», — зазначили музиканти з Go_A.

Джамала також прокоментувала свій виступ на Glastonbury.

«Тут концепт у кожній деталі: декорації, екологічність... Пройнялася атмосферою у Green Fields, де мене поселили. Був повний into the wild: зі сном у наметі й з електрикою від сонячних батарей, яку вмикали за розкладом. Масштаби просто вау: тільки ця територія — як Житомир за розміром. І серед цього свята в першу ніч я залишилася зовсім одна у своїй юрті. Посумувала, поплакала... А потім знов ожила — коли бенд таки доїхав майже повним складом. Наш виступ затримався на годину й відбувся аж о 3-й ночі. Але всі дочекалися й мегасильно підтримали», — поділилася враженнями Джамала.

Гурт DakhaBrakha виступав на Glastonbury втретє, проте цього разу — на головній сцені фестивалю.

«Будемо відверті, важко було насолоджуватися цим моментом. Війна триває. Два останніх дні на нашу країну було випущено велику кількість ракет. Гинуть люди в нашому рідному Києві та інших містах України. Тому і на сьогоднішніх інтерв’ю, і нині в цьому меседжі ми звертаємося до всіх, хто може вплинути на демократичні уряди своїх країн. Україна потребує підтримки. Щоб захистити себе, своїх дітей і їхнє майбутнє, нам потрібна допомога. Росія кожного дня убиває нас. Вона прагне зламати нашу волю і здатність до опору. Але ми віримо в перемогу світла над темрявою», — написали музиканти в соцмережах.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали