Гілларі Клінтон та подружжя Клуні працюють над фільмом про розслідування російських воєнних злочинів в Україні

Важливий проєкт

Американська продюсерська компанія HiddenLight Productions, однією зі співзасновниць якої є Гілларі Клінтон, профінансує документальний фільм про фонд «За справедливість» Джорджа й Амаль Клуні (The Clooney Foundation for Justice), який розслідує російські воєнні злочини в Україні. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Повнометражний документальний фільм під робочою назвою «Ластівки повернуться» буде зосереджений на роботі Анни Нейстат, провідного спеціаліста з розслідування воєнних злочинів у фонді «За справедливість», яка разом зі своєю командою їздила до зони бойових дій в Україні, аби зафіксувати випадки порушення прав людини з боку російських окупантів.

«Ніщо не може стерти трагічні події в Україні або повернути близьких, але ми сподіваємося, що, показуючи світові важку роботу Анни та її команди й докази, які вони знаходять, цей фільм може сприяти зміцненню миру і відповідальності за руйнівний конфлікт, який продовжує розгортатися там», — прокоментувала майбутню роботу Гілларі Клінтон.

Режисеркою стрічки стала Лара Ворнер, яка разом з Анною Нейстат їздила до зони бойових дій в Україні.

«Я не вважаю "Ластівки повернуться" воєнним фільмом. Це справді реальний кримінальний трилер, дія якого відбувається в розпал колосального військового конфлікту. Невпинне прагнення Анни притягнути до відповідальності російських воєнних злочинців вражає, і я вважаю за честь співпрацювати з нею, HiddenLight і фондом, щоб донести цю історію до світу», — зазначила Ворнер.

Фонд «За справедливість», заснований подружжям Клуні у 2016 році, підтримує юристів-правозахисників, які збирають докази для притягнення винних у воєнних злочинах до відповідальності відповідно до принципу універсальної юрисдикції. Згідно з ним воєнний злочин є злочином проти людяності та підлягає покаранню в будь-якій точці світу.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали