Футбольний клуб «Рух» та його засновник Григорій Козловський передали ЗСУ антиланцетні комплекси та дрони

Важлива справа

Футбольний клуб «Рух» та його засновник Григорій Козловський, які активно підтримують Україну з початку повномасштабної війни, продовжують реагувати на запити наших захисників та передавати їм необхідну техніку. Цього разу військові з 45-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ отримали від мецената 10 антиланцетних комплексів «Зозулька» та інше необхідне спорядження, а на потреби Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного передали 22 дрони.

Григорій Петрович Козловський, засновник ФК «Рух» (Львів), який активно допомагає ЗСУ від початку війни

«Війна набуває іншого характеру і має різні форми — зокрема, зараз це війна дронів, тому нам потрібні сучасні електронні системи, щоб збити зі шляху ворожий БПЛА та його цілевказівки. "Зозулька" створена саме для цього, і зараз вона ефективно бореться з ворожими системами. Зараз немає суцільних фронтів і щільних бойових порядків, тому кожна "Зозулька" покриватиме окрему позицію, на якій буде певна кількість техніки. Загалом для них буде багато завдань», — зазначив представник 45-ї окремої артилерійської бригади Олександр Грабовий.

22 дрони, які ФК «Рух» та Григорій Козловський передали Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, використовуватимуть на кафедрі комплексів і приладів артилерійської розвідки для навчання курсантів та оперативного резерву. 

Футбольний клуб «Рух» допомагають ЗСУ

«Покладаючись на власні мережі та приватні контакти на місцях, ми можемо забезпечити доставлення обладнання та допомоги командирам і підрозділам у визначені пункти відповідно до конкретних потреб і часу.  Ми повністю інтегровані в процеси підтримки ЗСУ. Ця підтримка триває з першого дня війни і не припиниться, а, навпаки, лише збільшуватиметься. Щиро вірю, що такими своїми діями ми наближаємо день нашої спільної перемоги», — зазначив львівський бізнесмен та меценат Григорій Петрович Козловський.

Григорій Козловський та футбольний клуб «Рух» передали техніку ЗСУ

«45-та бригада і ФК "Рух" роблять усе, щоб наблизити перемогу. Ці подарунки, які передають ЗСУ, дуже допомагають військовим знищувати ворога. Тому ми вдячні і клубу, і його засновнику Григорію Козловському, адже це не просто одноразові акції, а регулярна підтримка, що триває вже понад 18 місяців від початку повномасштабного вторгнення. Кожен цей дрон наближає Україну до перемоги», — наголосив підполковник ЗСУ Назар Холодницький.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали