Ембер Герд знову подала до суду на Джонні Деппа

Битва колишніх триває

Ембер Герд не звикла визнавати поразку. Після перемоги Джонні Деппа в суді у справі проти Герд про наклеп у зв’язку з публікацією у 2018 році в газеті The Washington Post, де вона заявила про домашнє насильство щодо неї, Ембер хоче отримати реванш.

Як повідомляє видання Daily Mail, Ембер Герд подала на Джонні Деппа до судів Вірджинії апеляцію на 68 сторінок. Вона просить скасувати рішення або провести зовсім новий судовий процес.

Відомо, що деякі з терапевтичних записів Герд, у яких ідеться про жорстоке поводження з боку Деппа, було виключено суддею з Вірджинії Пенні Азкарате. Акторка впевнена, що саме це призвело до несправедливого судового розгляду.

На думку адвокатів Герд, суд «неправомірно заборонив присяжним розглядати кілька випадків, коли Герд повідомила медичного працівника про насильство Деппа».

«Якщо не скасувати [рішення], виключення судом першої інстанції одночасних повідомлень про домашнє насильство медичним працівникам ускладнить іншим жертвам насильства доведення тверджень про насильство і, ймовірно, утримає їх від просування вперед. Це зауваження, якщо залишити його в силі, безсумнівно, вплине на стримування жінок, які захочуть розповісти про насильство за участі впливових чоловіків», — зазначається у заяві.

Захисники зірки були обурені тим, що судовий процес відбувався у Ферфаксі, штат Вірджинія, хоча, на їхню думку, мав проходити у Каліфорнії. Саме там свого часу жила пара.

Ба більше, адвокати акторки вважають, що ця справа ніколи не мала передаватися до суду, оскільки суд у Британії вже ухвалив, що Депп неодноразово ображав її, посилаючись на рішення Високого суду Сполученого Королівства за окремим позовом про дифамацію.

Адвокати Деппа швидко відреагували на позов Герд і також подали апеляцію в цій справі. Вони заявили, що єдиний пункт звинувачення в наклепі проти Герд, за яким він визнаний винним, був «помилковим».

«Цілком позитивний вердикт присяжних за всіма трьома наклепницькими заявами, зазначеними в його скарзі, повністю виправдав пана Деппа і відновив його репутацію», — заявили захисники актора.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали