«ELLE Франція» запускає спільний проєкт з «ELLE Україна»

Повідомляємо важливу новину про співпрацю

Відтепер за ініціативи «ELLE Франція» ми будемо ділитися вражаючими історіями не тільки з українськими читачами, а й з колегами із Франції на їхніх онлайн-майданчиках.

«Вже в перші тижні війни ELLE France підтримав колег з "ELLE Україна", опублікувавши спеціальний випуск, до підготовки якого долучилися дві редакційні команди. І хоча війна триває вже довгий час, це все одно не повинно віддаляти нас від вашої реальності: ваші голоси мають і далі лунати скрізь, де це можливо. Тому ми запропонували українській редакції вести рубрику на сайті ELLE.FR, яка стане рупором України у Франції. Щотижня ми публікуватимемо репортажі та інтерв’ю, запропоновані нашими українськими колегами, про сучасне життя українців.

Як нам далі жити, сподіватися, радіти, коли люди в Україні живуть під бомбами? За чим вони найбільше сумують, про що мріють? Саме ці питання ми ставимо собі як жінки, громадянки, матері, доньки, сестри та журналістки. Ми сподіваємося, що цей щоденник героїнь, якими ви є, по-новому покаже нинішнє життя українців», — прокоментувала новину Жюлі Дессань, головна редакторка ELLE.FR.

Із часу свого заснування у 1945 році видання ELLE сповідує цінності, сповнені емпатії та гуманізму. ДНК бренду — тісний зв’язок із жіночою аудиторією та людством у глобальному сенсі. ELLE — це сім’я з глибокими та непорушними взаєминами. Зараз, у часи важких випробувань, видання ELLE в Україні розповідає про те, яким стало життя українців після 24 лютого. Наші біль і шок тісно поєднані з неймовірним патріотизмом, який згуртував український народ. Ми як ніколи готові на все, аби захистити своє право на мир і самовизначення. 

Редакція видання ELLE від початку війни активно працює на сайті 24/7 — інформує про головні новини на дипломатичному фронті, готує важливі прикладні матеріали, які допомагають громадянам правильно діяти в умовах війни, а також, звісно, розповідає про історію і культуру нашої рідної України. І тепер ми щасливі, що наші інтерв’ю та репортажі будуть публікуватися й у наших колег із Франції. 

«Ми хочемо, щоб про українських жінок-військових, людей з окупованих територій, волонтерів дізнався увесь світ. Як уже дізнався про нашу силу, мужність, незламність, єдність та сміливість. Ми прагнемо говорити та розповідати правду кожного дня. Створювати якісний контент під час війни — наш виклик та наша мета. Задля читачів, кожного з нас ми знаходимо сили розвиватися та говорити за будь-яких умов. 

Ми глибоко вдячні колегам із Франції за щиру допомогу у висвітленні війни в Україні з перших днів, у відстоюванні інтересів України на міжнародній арені.

Я дуже рада підтримці та допомозі справжніх друзів та міцних союзників — редакції "ELLE Франція"», — відреагувала на новину шеф-редакторка сайту ELLE.UA Катерина Попова.

«Ця війна дуже змінила кожного з нас, змусивши переоцінити власні пріоритети та життєві орієнтири. Ми багато чого дізналися самі про себе. Ми дуже різні, але наша сміливість, єдність та згуртованість у ці дні вражають і весь світ, і нас самих. Ми незламні, мужні, емпатичні, творчі, сучасні й загалом дуже-дуже круті. І я неймовірно вдячна нашим колегам з ELLE France за можливість показати ці якості всьому світу. Ми варті вашої довіри та підтримки», — зауважила редакторка проєкту Маріанна Партев’ян.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали