КАК ЗАЩИТИТЬ СЕБЯ ОТ СТРЕССА И НЕБЛАГОПРИЯТНОЙ...

3 ОБУВНЫХ ТРЕНДА, КОТОРЫЕ ТРАНСФОРМИРУЮТ ЛЮБОЙ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 НЕБАНАЛЬНЫХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНА...

ЛИЧНЫЙ ОПЫТ: ЧТО ТАКОЕ ИНТУИТИВНОЕ ПИТАНИЕ И...

Джонні Депп заявив, що Ембер Герд почала зраджувати йому з Ілоном Маском вже через місяць після їхнього весілля

Новий виток скандалу між колишнім зірковим подружжям

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
4 5 13

Судова тяганина між Джонні Деппом і Ембер Герд, які розлучилися у 2017 році, досі триває. За цей час їхній розрив переріс у справжню війну: актриса відсудила у екс-чоловіка 7 мільйонів доларів і звинуватила його в алкоголізмі та домашньому насильстві. Депп не став мовчати: надав суду докази своєї невинності, а також заявив, що потерпіла сторона саме він, а не Герд (за його словами, колишня дружина поранила його пляшкою так, що йому довелося звертатися до хірурга). За наклепи та фізичну шкоду Джонні вимагає від екс-коханої 50 мільйонів доларів компенсації.

До цього переліку віднедавна також додалися обвинувачення у зраді. Як повідомляє видання People, посилаючись на адвоката Деппа, Герд почала зраджувати актору з Ілоном Маском вже через місяць після їхнього весілля. Зірка «Піратів Карибського моря» запевняє, що гендиректор SpaceX «здійснював пізні візити» до Ембер, коли актор затримувався на знімальних майданчиках.

Ембер, яка нещодавно розповіла всю правду про стосунки з Ілоном, поки що заяву свого екс-чоловіка ніяк не коментує. Однак, з огляду на останні події, пара ще не скоро оголосить про мир.