Джоан Роулінг може не взяти участь у спецепізоді «Гаррі Поттера»

Її звинувачують у трансфобії 

Джоан Роулінг може не приєднатися до спецепізоду «Гаррі Поттера» на стримінговому сервісі HBO Max. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

«Гаррі Поттер» залишається улюбленою франшизою, але Роулінг викликала негативну реакцію трансспільноти, заявивши, що транслюдей слід визначати за їхньою біологічною статтю», — зазначає зарубіжне видання. 

Instagram: @jkrowling_official

Спецепізод про Гаррі Поттера випустять з нагоди 20-річчя після виходу першого фільму. В ньому з’являться відомі актори — зокрема, Деніел Редкліфф, Емма Вотсон та Руперт Грінт. Однак авторку книг Джоан Роулінг HBO Max не згадує у своєму тизері. Поки що стримінговий сервіс не коментував ситуацію. 

Нагадаємо, Джоан Роулінг звинувачують у трансфобії ще з червня 2020 року — тоді вона пожартувала над фразою «люди, що менструють» у своєму Twitter. Письменницю розкритикували — мовляв, таке формулювання стосується не тільки жінок, а й трансчоловіків, які також можуть мати менструацію.

Емма Вотсон і Деніел Редкліфф прокоментували, що не погоджуються з думкою Джоан Роулінг. 

«Якщо біологічної статі не існує, то одностатевої любові теж немає. Якщо статі не існує, то вся реальність, в якій живуть жінки, стирається. Я знаю транслюдей і люблю їх, але розмивання концепції біологічної статі забирає в багатьох людей можливість осмислено обговорювати їхнє життя. Говорити правду — це не прояв ненависті», — пізніше додала Роулінг у Twitter.

Водночас письменниця може з’явитися в архівних кадрах, які показуватимуть у спецепізоді. 

 


Реклама

Популярные материалы

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы