Дженніфер Еністон: «З’явилося ціле покоління людей, які вважають серіал "Друзі" образливим»

Відверті та актуальні роздуми

Промотуючи свій комедійний фільм «Загадкове вбивство — 2», Дженніфер Еністон дала інтерв’ю французькому AFP, у якому висловила дискусійні думки щодо сучасного гумору. На думку акторки, комедія як жанр змінилася, однак не в кращу сторону.

Дженніфер Еністон

«Комедія еволюціонувала, та й загалом усі фільми еволюціонували. Знімати їх стало складніше, тому що потрібно бути обережним, щоб нікого не образити. Це дуже складно для коміків, тому що краса комедії в тому, що ми сміємося над собою, сміємося над життям», — сказала Дженніфер.

За її словами, виросло ціле покоління людей, які повертаються до епізодів «Друзів» і вважають їх образливими. Серіал критикують за брак різноманітності, а окремі діалоги глядачі називають сексистськими та гомофобними.

Дженніфер Еністон

«Щось ніколи не було навмисно образливим, а щось ми повинні були краще продумати, але я не думаю, що тоді була така ж чутливість, як зараз».

Дженніфер Еністон впевнена, що метою комедії завжди було «показати людям, наскільки люди смішні», однак сучасним кіномитцям заборонено це робити. Акторка розчарована тим, що Голлівуд більше не випускає стільки комедійних фільмів, як раніше.

«Смішне потрібно всім! Світ потребує гумору! Ми не можемо сприймати себе надто серйозно. Особливо в Сполучених Штатах», — закінчила Дженніфер.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали