Кумедний beauty-лайфхак Дженніфер Еністон, який доводить, що вона така ж, як і ми

Не кажіть, що ви так не робили

Інколи може здаватись, що знаменитості живуть життям, зовсім не схожим на наше. Однак, час від часу заглядаючи за куліси, переконуємося, що насправді ж зірки — теж звичайні люди, які мають з нами набагато більше спільного, ніж здається на перший погляд. Один із доказів — дуже близькі нам beauty-лайфхаки, які використовують зірки. Так, наприклад, Белла Хадід в гонитві за ідеальними стрілками пропонує робити їх у положенні лежачи, а Пріянка Чопра регулярно використовує скраб для губ, зроблений власноруч в домашніх умовах. Ну хто з нас не шукав той самий секрет ідеальних стрілок і не експериментував з домашніми скрабами та масками?

Ще один лайфхак, в якому, мабуть, кожна впізнає себе, днями продемонструвала Дженніфер Еністон. Так, акторка опублікувала ролик в Instagram, в якому показала, як проходили зйомки другої частини фільму «Загадкове вбивство» за її участі у Парижі. Судячи з нарізки відео, дні були дуже насиченими, а акторка та її команда намагалися встигнути все і відразу. В одному з міні-роликів можна побачити, як Дженніфер роблять зачіску, а вона в той самий момент намагається висушити свій педикюр за допомогою... фену.

Користувачі соцмереж оцінили кумедний лайфхак та відразу впізнали у ньому себе. Не знаємо, чи вдалося зірці отримати в результаті ідеальний педикюр, однак повеселити прихильників та вчергове закохати нас у свою безпосередність їй точно вдалось.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали