ЛУЧШЕЕ МЕСТО ДЛЯ ЗИМНЕГО ОТДЫХА

10 ЛУЧШИХ ФИЛЬМОВ ДЭВИДА ЛИНЧА

РУКА В РУЦІ: ДЖЕННІФЕР АНІСТОН І БРЕД ПІТТ...

«РЕШЕНИЕ, КОТОРОЕ Я ПРИНЯЛ ДЛЯ МОЕЙ ЖЕНЫ И СЕБЯ...

МАСТЕР ПРОВОКАЦИИ: КАРА ДЕЛЕВИНЬ В МУЖСКОМ...

Джастін Трюдо прокоментував переїзд принца Гаррі та Меган Маркл до Канади

Канадський прем`єр дав інтерв`ю телеканалу

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Згідно з сенсаційною заявою принца Гаррі та Меган Маркл, після складення королівських повноважень частину часу пара планує проживати в Канаді. Як до цього ставиться керівництво країни та чи планує надавати герцогам охорону — розповів прем’єр-міністр Джастін Трюдо в інтерв`ю телеканалу Global News.

«Королівській сім’ї доведеться прийняти багато рішень, в тому числі і самим Сассексам. Ми підтримуємо їхні пошуки рішень і також несемо відповідальність», — запевнив канадський прем’єр.

Трюдо прокоментував переїзд в Канаду Гаррі та Меган

Преса також поцікавилася в політика, чи покриватиме Канада витрати на забезпечення безпеки Гаррі, Меган та їхнього сина Арчі.

«Це частина важливих роздумів. Тривають дискусії. Ми ще не впевнені щодо остаточного рішення. Думаю, більшість канадців підтримують присутність в країні членів королівської сім’ї. Але який це все матиме вигляд та скільки коштуватиме — це предмет для дискусій», — сказав Трюдо.

Зазначимо, 14 січня Меган Маркл вперше після складення королівських повноважень з`явилася на публіці в Канаді. Герцогиня Сассекська відвідала жіночий притулок у найбіднішому районі Ванкувера. 

Лучшее место для зимнего отдыха

У найбіднішому районі Ванкувера: перший вихід Меган Маркл після складення королівських обов’язків

Королівська сім’я показала раніше неопубліковані фото вагітної Меган Маркл