Джамала заспівала з гуртом U2 і виконала гімн України на премії Kennedy Center Honors

Співачка розповіла про свою поїздку до США

 

Джамала вирушила до США, де заспівала на одній сцені з легендарним ірландським гуртом U2, а також виконала гімн України на головній премії в Америці — Kennedy Center Honors.

На урочистій церемонії артистка встигла познайомитися із Джулією Робертс, Опрою Вінфрі, Джорджем Клуні, а також світовими політиками. Детальніше про свій візит до Америки Джамала розповіла в Instagram.

Джамала зізналася, що поїздка до США стала для неї справжнім сюрпризом та несподіванкою. 

«Нарешті можу з вами поділитися деталями мого візиту в Штати, тому що до цього івент мав бути сюрпризом абсолютно для всіх. Я була запрошена заспівати легендарну пісню Walk On групи U2 разом із Hozier та Brandi Carlile на головній події року в Америці — 45th Annual Kennedy Center Honors. Мені випала честь розділити сцену з беззаперечними легендами музичної історії, виконуючи хіт феноменального гурту U2. Назавжди запам’ятаю слова Bono: "Коли слухав твій спів — відлетів у космос". Зізнаюся, під час виконання я почувалася так само», — поділилася Джамала.

Після виступу Джамала зробила декілька фото з гуртом, якими поділилася на своїй сторінці.

Однак, як зазначає співачка, найголовнішим у поїздці до США для неї було те, що вона змогла розповісти про війну в Україні, яку розв’язала Росія, та привернути до цього увагу якомога більшої кількості людей.

«Та найважливіше для мене сьогодні те, що ми знову говорили про наш дім. Разом із піснею U2 я виконала рядки українського гімну, а з тим нагадала тритисячній залі про темряву. Про те, що росія робить із нашим життям. Вдячна безмежно за можливість бути почутою. Підтримка в залі й за кулісами дарує неабияку впевненість у тому, що ми в цій боротьбі не сам на сам із ворогом», — сказала Джамала.

Виступ Джамали та U2 глядачі зможуть побачити 28 грудня під час трансляції заходу на телебаченні у США.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали