ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

Джамала випустила збірку кращих пісень за десять років кар'єри

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Джамала випустила збірку кращих пісень за десять років кар`єри

Сьогодні відбувся офіційний цифровий реліз «10» – збірки кращих композицій за десятирічну кар'єру Джамали. В компіляцію увійшли 22 пісні, що раніше виходили на альбомах «Крила», «Подих», Thank You, All or Nothing і For Every Heart, а також сингли 1944, Solo, «Злива» і «Заманили».

«Збірка «10» – це моя історія за останні десять років. Кожна пісня на цій платівці - це моя маленька історія про радощі, любов або драму, які я переживала. Для мене важлива кожна з них. З них складається мій всесвіт, складається пазл мого життя. Дуже хочу, аби частинки тепла, чесності, відкритості потрапили в серця моїх слухачів» – каже Джамала.

На кінець осені запланований вихід вінілової версії компіляції «10», яка буде включати тільки десять композицій.

Крім цього, восени 2019 року Джамала вирушить в турне містами України, приурочене до десятиріччя її творчої діяльності. Тур охопить 12 міст і завершиться 6 грудня концертом в Одесі. Програма отримала назву «10» і включатиме в себе кращі композиції Джамали за всю її кар'єру – від дебютного авторського синглу You're Made Of Love до пісні Solo, написаної американськими сонграйтерами на чолі з мультиплатиновим продюсером Брайаном Тоддом.

Нагадуємо, в липні світ побачила композиція «Крок» – спільна пісня Джамали і електронного проекту Cape Cod. Музика для композиції - результат спільної творчості двох артистів, а над текстом Джамала працювала разом з сонграйтером Олександрою Макаровською.

У березні Джамала була удостоєна музичної премії YUNA-2019 в номінації «Краща виконавиця», а в квітні сингл Solo увійшов до першої десятки відразу двох британських чартів - Upfront Club TOP 30 (7 місце) і Commercial Pop TOP 30 (8 місце).

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Это официально: Джамала станет мамой во второй раз