Джамала розповіла, як підтримує форму після схуднення на 10 кіло

Дієві правила

 

У Новий рік багато хто з нас відійшли від здорового раціону на користь улюблених салатів з майонезом та жирних страв. Не стала винятком і Джамала. У своєму Instagram співачка зазначила, що у період зимових свят набрала зайвих 2-3 кіло.

Тема схуднення для співачки стала особливо актуальною останнім часом. Рік тому Джамала рішуче підійшла до корекції своєї ваги і досягла відмінних результатів. Артистка схудла на 10 кг.

Instagram: @jamalajaaa

Вона зазначила, що набір ваги неминучий, якщо не дотримуватися балансу між шкідливим та корисним.

«Моя непрофесійна думка, що ми набираємо після закінчення дієт, адже повертаємось до старого. Головний висновок – важливо тримати баланс шкідливого та корисного», — зазначила співачка.

Виконавиця також розповіла, як їй вдається підтримувати стабільну вагу.

«Сьогодні, якщо мені хочеться (а мені постійно хочеться) піцу, пасту, бургер, я їм їх, але у першій половині дня. Ідеально комбо м`ясо+тісто? В першій половині дня. Торт? Велкам, до 14 години. Ранок завжди починаю з двох яєць, половинки авокадо, хлібця з сиром безлактозним Філадельфія, огірка та кави без молока та цукру. Я привчила себе любити цезар без сухарів та соусу. І шоколад 75%. Звичайно, хочу еклер, але насолоджуюся альтернативою», — розповіла вона», — пише Джамала.

Instagram: @jamalajaaa

Співачка зазначила, що після участі в проєкті «Танці з зірками» вона менше займається спортом, але це ніяк не впливає на її активність.

«Після «Танців із зірками» та сезону концертів я не займаюся спортом. Спорту — нуль. Тому й у харчуванні намагаюся собі менше дозволяти. Але я дуже активна, просто повірте. Плюс одне нове правило: не витрачаю енергію — не компенсую її їжею», — розповідає зірка.

Наприкінці Джамала зізналася, що її вага до схуднення була 69 кг, а зараз вона важить 58-59 кг.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали