15 ПРИНЦИПОВ ЭКОЛОГИЧНОЙ BEAUTY-РУТИНЫ

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК СТАВ ПЕРШИМ ДРУЖБОЮ НА...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ПАРИЖА, ЧАСТЬ 1...

ОНИ ВЕРНУЛИСЬ: СМОТРИМ НОВЫЙ КЛИП ГРУППЫ KAZAKY...

В СТИЛЕ КАНТРИ: КАК ПРОШЛА ВТОРАЯ СВАДЬБА КАРЛИ...

Двоє українок змагатимуться за «Оскар для блогерів» в Каннах

В травні вперше у світі пройде пройде церемонія нагородження World Bloggers Awards

24 травня 2019 року у Каннах у Франції вперше у світі пройде церемонія нагородження World Bloggers Awards, яка відзначить найкращих і найвпливовіших блогерів. Організатори World Bloggers Awards, яку у медіа уже назвали «Оскаром для блогерів», прогнозують близько 100 мільйонів глядачів, що спостерігатимуть за цією подією наживо на сторінках своїх кумирів. На церемонії, яка відбудеться в найгарячіший період року — у часі Каннського кінофестивалю і гонки «Формула-1» — будуть присутні найуспішніші блогери світу з різноманітних сфер: від моди до політики.

World Bloggers Awards — це перша у світі церемонія нагородження найкращих блогерів у 22-ох номінаціях. Організатори церемонії вирішили об’єднати і відзначити інфлуенсерів з усього світу в різних сферах, таким чином перенісши їхній вплив та соціальний внесок на вищий рівень.

Відбуватиметься розкішна церемонія World Bloggers Awards у готелі Martinez — в одному із найстаріших готелів французької рів'єри, розташованому у Каннах.

Зірковий номінант і хедлайнер заходу — Джанлука Ваккі. Є серед номінантів і дві українки — Анна Андерс та Саша Чистова. 

Анна Андрес

Саша Чистова

Імена деяких з номінантів першого у світі «Оскара для блогерів»:

Gianluca Vacchi @gianlucavacchi  12,4M

Jonathan Cheban @foodgod 3,1M

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Foodgod (@foodgod)

Greta Thunberg @gretathungerg 1,4M

Gaurav Chaudhary @technicalguruji 943К

Ashish Chanchlani @ ashishchanchlani 3,6M

Bhuvan Bam (aka BB) @bhuvan.bam   6,4М

Anna Andres @ann.andres  754K

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Anna Andres (@ann.andres)

Victoria Bonya @victoriabonya 6,2M

Hofit Golan @hofitgolanofficial 1M

Prajakta Koli @mostlysane 1,3M

Zuo an Xiao 228К

Sasha Chistova @sashachistova 1,7M

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от . (@sashachistova)

Lisa-Marie Schiffner @lisamarie_schiffner 1M

Taylor Mega @taylor_mega 1,5M