Дружина тяжкохворого Брюса Вілліса емоційно звернулася до підписників

До дня народження актора

Учора всесвітньовідомий актор Брюс Вілліс, якому не так давно діагностували деменцію, відзначив своє 68-річчя. З цієї нагоди його дружина, британська акторка і фотомодель Емма  Гемінґ Вілліс, поділилася в Instagram двома емоційними відео: на першому вона звернулася до прихильників актора та висловила свою безмежну вдячність їм, а в другому показала щасливі моменти з їхнього спільного з Брюсом життя.

Брюс Вілліс з дружиною

«Я почала ранок зі сліз, як ви можете помітити через мої набряклі очі та закладений ніс. Я просто думаю, що це важливо, щоб ви бачили всі сторони цього. Я постійно отримую повідомлення, у яких люди кажуть мені: "Ох, ти така сильна! Я не знаю, як ти це робиш". У мене немає вибору. Мені хотілося б, щоб він був», — розповіла Емма у своєму зверненні до підписників, яке було передмовою до другого відео.

Геммінг Вілліс зазначила, що працювала над відео до дня народження чоловіка, не розуміючи навіщо, тому що «це відео як ніж у серці».

«Він чисте кохання. Він такий коханий. І я завжди любитиму його. З днем народження, мій солодкий. Моє святкове бажання Брюсу — щоб ви продовжували тримати його у своїх молитвах і на високих вібраціях, тому що його чутлива душа Риб відчує це. Дуже дякую всім за любов і турботу про нього».

Зазначимо, що минулої весни у Брюса Вілліса виявили афазію, яка швидко прогресувала. Згодом лікарі уточнили діагноз — лобово-скронева деменція.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали