До Мережі потрапили особисті повідомлення Ніколи Пельтц і Брукліна Бекхема про невдале весілля

Інсайдерська інформація

Як ми вже писали, Нельсон Пельтц подав позов до суду на організаторок весілля його доньки — Ніколь Брагін та Аріанни Ґріхалб. Виявилося, що і він, і молодята були вкрай незадоволені церемонією. Про це говориться, зокрема, в особистих повідомленнях Брукліна Бекхема та його нареченої, які були оприлюднені під час розгляду справи.

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

«Це не те, про що я просила. Я ПРОСИЛА НАШ СПИСОК ЗАПРОШЕНЬ. ЗА. ПРО. ШЕНЬ. Чи можете ви надіслати його мені? — йдеться в одному з повідомлень, а через деякий час Нікола пише: — Хтось може просто надіслати мені список тих, хто буде? БУДЬ ЛАСКА!»

«Я не хочу, щоб це було так складно. Я просто хочу список, БУДЬ ЛАСКА».

«Це безлад! — написав Бруклін Бекхем своїй майбутній дружині, на що вона відповіла: — Боже, більше схоже на сцену вбивства».

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

У переписці Ніколи та її матері також згадувалися принц Гаррі та Меган Маркл, проте невідомо, чи були герцоги запрошені офіційно.

«Меган отримала запрошення? — запитала Клаудія Пельтц, на що Нікола відповіла: — Хто така Меган? — А мати нареченої поспіхом додала: — І Гаррі».

Відмітимо, що, за інформацією видання Closer, Нікола та Бруклін планують зіграти друге весілля, адже про перше вони згадують як про «суцільний кошмар».


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали