Чарльз ІІІ «урізає» монархію: що це означає для принца Гаррі та Меган Маркл

Місце в королівській сім’ї знайдеться не для всіх

Новий король Чарльз ІІІ почав змінювати монархію, щойно зійшов на престол, і заявив, що планує «урізати» її, зокрема позбавити принца Гаррі, принца Ендрю та принцесу Беатріс обов’язків офіційних заступників суверена. Окрім цього, імена герцога і герцогині Сассекських перемістилися на офіційному вебсайті Букінгемського палацу майже у кінець сторінки.

Принц Гаррі, Меган Маркл і Чарльз ІІІ

Експерти не залишили ці зміни без уваги. Королівський біограф Філ Дамп’єр розповів виданню The Sun, що такі дії свідчать про витіснення принца Гаррі та Меган Маркл із королівської сім’ї.

«Гаррі та Меган мають бути стурбовані тим, що їх поступово усувають з королівської картини. Король Чарльз, схоже, вагається, чи давати Арчі та Лілібет титули принца та принцеси. І той факт, що вони були "знижені" на вебсайті палацу, є ще одним показником того, що їх не вважають членами королівської сім’ї, які працюють. Тому вони не можуть удавати із себе напівофіційних членів королівської сім’ї».

Королівська сім`я

Instagram: @theroyalfamily

Філ Дамп’єр додав, що ці дії, ймовірно, є частиною плану з «урізання» монархії. Чарльз ІІІ знає, що громадськість не хоче платити за королівську сім’ю, яка постійно розширюється.


Реклама

Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Куди звертатися, якщо ви пережили сексуальне насилля


Читайте також
Популярні матеріали