Букінгемський палац опублікував перший офіційний портрет королівської родини після коронації Чарльза ІІІ

Без принца Гаррі

Букінгемський палац опублікував перші портрети короля Чарльза ІІІ та королеви Камілли — на нових фото, зроблених фотографом Х’юго Бернардом, подружжя вперше офіційно позує в новому статусі. Король Великої Британії — в коронаційному вбранні та із символами влади, які йому вручили під час коронації у Вестмінстерському абатстві: короною Британської імперії, сферою суверена та скіпетром із хрестом.

Королева Камілла позує на фото в білій шовковій сукні, створеній дизайнером Брюсом Олдфілдом, який колись працював із принцесою Діаною, мантії та короні королеви Марії.

Окрім портретів короля та королеви, Букінгемський палац також презентував перший спільний портрет британської королівської родини, зроблений після коронації. На світлині можна побачити герцога Кентського, герцогиню і герцога Глостерських, віцеадмірала сера Тімоті Лоренса, принцесу Анну, короля Чарльза III, королеву Каміллу, принца і принцесу Уельських, герцогиню Единбурзьку, принцесу Олександру Кентську і герцога Единбурзького (зліва направо). На фото відсутні принц Ендрю та принц Гаррі, які склали королівські повноваження.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали