Бруклін Бекхем відповів усім своїм хейтерам

Його не хвилює їхня думка

Старший син Вікторії та Девіда Бекхем, 24-річний Бруклін, активно шукає себе та досліджує власні карʼєрні можливості. У своєму Instagram він публікує відеоролики з приготуванням різноманітних страв, однак отримує велику кількість негативних коментарів. Користувачі Мережі заявляють, що вони втомилися від непотизму, а також критикують Брукліна за занадто легкі рецепти та використання дорогих інгредієнтів.

Бруклін Бекхем

Напередодні Бруклін Бекхем дав інтервʼю виданню Insider, у якому заявив, що його не бентежить критика, оскільки він «працює до зносу», а кулінарія робить його щасливим. Його слова цитує Daily Mail.

«Чесно кажучи, я звик до хейту. Мене це не дуже хвилює. Кулінарія приносить мені задоволення. У мене є важливіші речі, про які варто хвилюватися, ніж люди, які говорять про мене дурниці...»

Бруклін Бекхем

Також Бруклін напряму звернувся до хейтерів і закликав їх продовжувати писати все, що вони хочуть. За його словами, завжди знайдуться люди, які намагатимуться збити вас зі шляху.

«Моє послання їм — продовжувати писати все, що вони хочуть… Я працюю до зносу. Тож вони можуть продовжувати писати, що хочуть, це мене не турбуватиме — я просто збираюся продовжувати робити свою справу».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали