Хто такі nepotism babies і чому всі говорять про них

Розбираємося у світі зірок

Доки хтось досягає успіху власними силами та кропіткою працею, інші просто народилися у зірковій родині та отримали перевагу завдяки іменитим батькам. Саме останніх називають nepotism babies або скорочено nepo babies. Цей термін зовсім не новий, та сучасне покоління лише відкриває його для себе — нещодавно американські TikTok і Twitter рясніли постами про nepo babies, тож пропонуємо вам з’ясувати, хто ж вони такі.

Бруклін Бекхем з батьком

Бруклін Бекхем із батьком Девідом Бекхемом
Instagram: @brooklynpeltzbeckham

Існує переконання, що непотизм стосується лише сфери культури і розваг: моди, кіно, музики. Дійсно, багато видатних зірок цих індустрій — діти відомих акторів, співаків або моделей, тож їм було простіше привернути до себе увагу, ніж талановитим діячам, які починали свій шлях самостійно з нуля. Однак загалом це міф, непотизм не обмежується однією галуззю — це явище присутнє і в бізнесі, й у політиці.

То чому ж про них так активно говорять саме зараз, якщо це не щось нове й постійно та всюди зустрічається? Дискусії досягли апогею, коли шанувальники серіалу «Ейфорія» та його зірки Мод Апатоу — виконавиці ролі Лексі Говард — дізналися, що її батько Джадд Апатоу — один із найвпливовіших голлівудських продюсерів. Згодом у TikTok з’явилися відео про інших зірок та їхніх знаменитих батьків. Жартівники з соціальних мереж дісталися навіть Ґрети Тунберг. Виявилося, що її батько — відомий у Швеції актор, а мати — оперна співачка, яка у 2009 році представляла країну на Євробаченні.

Мод Апатоу

Мод Апатоу з батьками 
Instagram: @maudeapatow

Численні обговорення викликали запитання: чи не губить nepo baby boom справжні таланти? Адже модель Кая Гербер — донька супермоделі 90-х Сінді Кроуфорд, співачка Майлі Сайрус — донька співака Біллі Рея Сайруса, акторка Кейт Гадсон — донька акторки Голді Гоун, акторка Зої Кравіц — донька музиканта Ленні Кравіца, а акторка Дакота Джонсон — донька актора Дона Джонсона.

«Ооо, погляньте! У неї мамині очі та агент!» — написано на обкладинці видання New York Magazine.

New York Magazine

New York Magazine

Однак деякі nepo babies здивували користувачів Мережі. Зокрема, Тімоті Шаламе — ледь не ікона молодого покоління Голлівуду, актор, відомий завдяки ролям у «Назви мене своїм ім’ям», «Гарний хлопчик», «Дощовий день у Нью-Йорку», «Дюна» та багатьом іншим, — виявився сином акторки Ніколь Флендер. Як і зірка серіалу «Емілі в Парижі» Лілі Коллінз — донькою Філа Коллінза, неодноразового номінанта на «Оскара» і «Греммі».

Лілі Коллінз з батьком

Лілі Коллінз із батьком Філом Коллінзом
Instagram: @lilyjcollins

Самі зірки зізнаються: цей термін засмучує та ображає їх. Зої Кравіц розповідала, що він навіть вселив у неї невпевненість у власних силах.

«Люди готові виштовхнути тебе звідси і сказати: "Ти не маєш тут бути"», — заявила Ґвінет Пелтроу, донька акторки Блайт Даннер і режисера Брюса Пелтроу, в розмові з Гейлі Бібер — донькою актора Стівена Болдвіна.

Зої Кравіц з батьком

Зої Кравіц із батьком Ленні Кравіцом
Instagram: @zoeisabellakravitz

На думку зірок, їхні батьки та статус жодним чином не вплинули на їхню кар’єру. Однак із цим твердженням категорично не погоджуються self made знаменитості та користувачі Мережі. Так, італійська топмодель Вітторія Черетті навіть написала у своєму Instagram, що знайома з багатьма nepo babies і поважає їх, однак їм не варто робити вигляд, ніби від самого початку вони були в рівних умовах.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали