Бейонсе в сукні українського бренду Frolov повернулася на сцену після чотирирічної паузи

Грандіозне повернення

Американська співачка Бейонсе повернулася на сцену після чотирирічної паузи. 21 січня зірка виступила на закритому концерті з нагоди відкриття готелю Atlantis The Royal у Дубаї (відомо, що її гонорар склав 24 млн доларів). І хоча гостям було суворо заборонено знімати цей виступ (відвідувачів попросили покласти телефони у прозорі пакети), у Мережі вже з’явилися фото та відео, які особливо потішили українців.

Один із трьох образів, які співачка продемонструвала впродовж свого 70-хвилинного виступу, був авторства українського бренду FROLOV. Рожеву корсетну сукню Firework, оздоблену кристалами, співачка доповнила довгими рукавичками та колготками, що імітували панчохи. Саме в цьому вбранні Бейонсе виконала свої хіти Crazy In Love, Naughty Girl та Drunk In Love і завершила виступ.

Серед інших образів Бейонсе цього вечора: червона корсетна сукня Nicolas Jebran та жовта сукня з пір’ям та крилами Atelier Zuhra. На червоній доріжці перед концертом співачка з’явилася в сукні золотого відтінку з високими розрізами Dolce & Gabbana.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали