Артем Пивоваров і Христина Соловій представили кліп на саундтрек до мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Сила кохання та музики

До Дня усіх закоханих студія Animagrad (FILM.UA Group) представляє кліп на романтичний саундтрек до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій. Пісня доступна на всіх музичних платформах, а кліп — на YouTube-каналі та в соціальних мережах FILM.UA Group і виконавців. Прем’єра мультфільму в кінотеатрах відбудеться вже 2 березня.

Саундпродюсером та композитором «Мови вітру», автором мелодії та аранжування став Артем Пивоваров. Натхненням для музиканта слугувала не тільки історія Мавки та Лукаша, але й те, що саме він подарував свій голос головному герою мультфільму. Текст майбутнього хіта створений Артемом та Христиною у співавторстві — слова писали кожен для свого куплету. Трек звучить в одній зі сцен мультфільму, яка дає початок романтичній історії.

«Це емоційна композиція про кохання попри різні обставини і смертельну небезпеку. У ній йдеться про почуття двох сердець із різних світів. Вона надихає і дає надію, що любов і музика переможуть будь-яке зло. Тому її вихід був приурочений до 14 лютого», — розповідає Артем Пивоваров. 

Артем Пивоваров

Знімання кліпу на пісню відбувалося в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії FILM.UA. Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а неймовірні образи для виконавців створила талановита Дзвінка Сивик. Кадри за участю Артема та Христини у фантазійних локаціях доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше. 

Також незабаром Христина Соловій представить кліп на ще один Мавчин саундтрек — «Пісня Лісу». 

Артем Пивоваров

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія». Генеральним медіапартнером проєкту є канал «1+1». 

Більше новин зі Всесвіту Мавки можна знайти на офіційних сторінках анімаційної стрічки в соцмережах — Facebook та Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали