Анджеліна Джолі влаштувала 15-річну доньку Вів'єн на роботу

Хороший старт

Анджеліна Джолі влаштувала свою 15-річну доньку Вів`єн на роботу. Відтепер дівчинка працюватиме помічницею своєї зіркової мами — першим проєктом, над якими вони працюватимуть разом, стане бродвейська вистава «Аутсайдери». Про це повідомляє видання Page Six.

«Вів нагадує мені мою матір у тому, що вона зосереджена не на тому, щоб бути в центрі уваги, а на тому, щоб бути підтримкою для інших творчих особистостей. Вона дуже вдумливо і серйозно ставиться до театру і наполегливо працює над тим, щоб краще зрозуміти, як зробити свій внесок», — сказала Джолі, порівнюючи доньку та свою маму Маршелін Бертран, яка була акторкою та продюсеркою до своєї смерті у 2007 році.

Як повідомляють інсайдери, Вів`єн «закохалася» в роман С`юзан Елоїзи Хінтон 1967 року, на основі якого буде створено виставу, після особистого знайомства з письменницею.

«Анджеліна з дитинства водила Вів`єн до театру. Вони зустрічалися зі С`юзан Елоїзою Хінтон, яка була приблизно у віці Вів`єн, коли писала роман», — додав інсайдер.

Нагадаємо, Вів`єн Маршелін та її брат-близнюк Нокс — молодші діти Анджеліни та її колишнього чоловіка Бреда Пітта. Також акторка, якій нещодавно вдалося врегулювати з ексчоловіком всі питання щодо опіки над дітьми, виховує 17-річну доньку Шайло, 18-річну Захару, 19-річного Пакса та 22-річного Меддокса.


Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали