Анджеліна Джолі знялась у Мексиці для американського ELLE

І розповіла про проєкт Women For Bees

Акторка Анджеліна Джолі стала героїнею американського Elle. Зірка позувала фотографу Герману Ларкіну в білому сарафані в мальовничій ущелині на тлі підземної річки в Мексиці. В інтерв`ю виданню Джолі розповіла про любов до бджіл та свою участь у проєкті Women For Bees («Жінки за бджіл»), яку французький бренд Guerlain веде у рамках співпраці з ЮНЕСКО. Він має на меті захистити вид бджіл, що перебуває на межі зникнення, а також передбачає працевлаштування та освіту жінок.

«Головне — це підвищувати обізнаність. Навчати людей, щоб вони розуміли, що зменшення популяції бджіл — це дуже серйозно. Щоб допомогти, людям потрібно більш усвідомлено підходити до питання про те, що вони купують і вживають. Або ж можна перетворити це на веселий проєкт, завівши бджіл або ставши екоактивістом», — сказала Джолі.

Також зірка розповіла, що сама розводить бджіл у своєму будинку в Камбоджі. Окрім цього, Джолі подбала про приваблення бджіл у свій сад в Лос-Анджелесі, висадивши в ньому більше квітів, багатих на пилок та нектар.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали