Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Анджеліна Джолі розповіла про українських дітей, які постраждали від агресії російських окупантів

Акторка також указала на потребу допомогти дітям з інших країн  

Анджеліна Джолі поділилася тим, скільки дітей постраждало від агресії російських окупантів. Пані посол доброї волі ООН у справах біженців поширила статистику в Instagram.

Анджеліна Джолі повідомила, що російські окупанти вбили щонайменше 277 дітей в Україні, а поранили — 456 дітей.

Як зазначила пані посол, унаслідок атак російських окупантів було пошкоджено та знищено щонайменше 256 закладів охорони здоров’я та понад 1800 шкіл. За статистикою, близько 2/3 дітей вимушено покидали свої домівки. 

«На дітей найбільше впливають наслідки війни. У всьому світі діти становлять 30% населення, але також становлять 41% усіх вимушено переміщених осіб. Спільні зусилля, спрямовані на подолання фізичних та емоційних проявів травми, мають задовольняти не лише потреби дітей в Україні, а й в Афганістані, Ємені та інших місцях часто забутих конфліктів, які фінансуються набагато нижче за рівень, достатній для задоволення потреб дітей. Місцеві організації та організації, очолювані громадою, впроваджують нові способи підключення дітей до інструментів для навчання та харчування для зростання, щоб допомогти захистити їх від найгірших наслідків цієї війни, але глобальна гуманітарна відповідь може і повинна бути сильнішою, щоб забезпечити це покоління дітей ресурсами, необхідними для початку зцілення», — написала пані посол доброї волі ООН.

Нагадаємо, після поїздки до Львова Анджеліна Джолі розповіла, як повномасштабне вторгнення Росії вплинуло на українських дітей. 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали