ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

САРА ДЖЕССИКА ПАРКЕР СНЯЛАСЬ ДЛЯ INTIMISSIMI В...

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА «РАЙОН # 1 BLOCK PARTY»...

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

ЖЕЛТЫЙ - ГЛАВНЫЙ ЦВЕТ ЛЕТА 2018 (ДОКАЗАНО КЕЙТ...

Андре Тан відкриє секрет, як зробити в Україні успішний fashion-бізнес

Дизайнер стане одним зі спікерів ELLE Active Forum 2017

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Днями Андре Тан став лауреатом премії Best Fashion Awards у номінації «Бізнес-прорив року» та отримав нагороду з рук Віталія Кличка. У своїй промові Андре подякував команді та зазначив, що у своїй кар’єрі він двічі був на межі банкротства, але все ж зміг втримати бізнес. І не лише втримати, а й розбудувати його до 35 магазинів по всій Україні (!). Жоден український бренд не може похвалитись такими масштабами. Крім того, у 2018 році марка a.Tan планує відкрити ще 9 магазинів у різних регіонах України.

Саме тому ELLE Україна запросила дизайнера стати спікером одноденного міжнародного форуму для натхнення жінок – ELLE Active Forum 2017, котрий пройде 2 грудня. Андре Тан проведе лекцію, в якій слухачі дізнаються відповіді на питання: чи може українська мода заробляти, як створити модну імперію, як зі свого імені створити бренд?


Разом з дизайнером спікерами ELLE Active Forum 2017 стануть Ольга Фреймут, Аніта Луценко, Соня Забуга, Альона Гудкова, Женя Гаврилко та інші експерти з бізнесу, юриспруденції, HR.

Придбати квиток на форум можна за лінком: http://elle.ua/active-forum/ 

Маша Ефросинина, Катя Осадчая и Андре Тан поздравляют Соню Забугу с Днем рождения

Fashion+Art: Andre TAN в совместном проекте Elle Ukraine и UFW

20 лучших украинских дизайнеров в съемке ELLE

Загрузка...