ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

НЕ РАЗЛЕЙ ВОДА: С КЕМ ДРУЖАТ МЕГАН МАРКЛ...

6 РЕЦЕПТОВ ИЗ ЛЮБИМЫХ СЕРИАЛОВ

alyona alyona, Юлія Сінькевич, Оксана Забужко та інші: всі переможниці премії Women in Arts 2020

ООН Жінки та Український інститут оголосили імена жінок, досягнення яких мають вплив на українську культуру

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Український інститут та ООН Жінки в Україні вручили незалежну премію Women in Arts 2020. Церемонія нагородження відбулася 12 березня в рамках святкування річниці руху HeForShe в Україні. Мета Премії — відзначити досягнення жінок, які працюють у культурі, публічно подякувати їм за внесок у цю сферу і надихнути на нові досягнення.  

Цього року лауретками премії у відповідних номінаціях стали:

●       Жінки у візуальному мистецтві — Лада Наконечна;

●       Жінки в музиці — Альона Савраненко (alyona alyona);

●       Жінки в театрі і кіно — Наталія Ворожбит;

●       Жінки в літературі — Оксана Забужко;

●       Жінки в культурному менеджменті — Юлія Сінькевич;

●       Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях — Дарія Бадьйор.

До процесу відбору номінанток та переможниць були залучені більше 40-ка незалежних експертів та експерток у сферах, які відповідають кожній з номінацій. Організація премії ґрунтується на затвердженому регламенті,  що окреслює етапи та критерії відбору. Головні вимоги до конкурсанток: професійні досягнення, репутація, інноваційність та національне чи міжнародне визнання. Списки експертної ради, журі, номінанток та переможниць можна почитати за посиланням.

Церемонія нагородження відбулася у Національному Центрі Олександра Довженка — партнерської локації руху HeForShe в Україні. Ведучими церемонії стали Майкл Щур та Ярослава Кравченко — адвокати руху HeForShe в Україні. Вечір закінчився музичним виступом гурту Yuko.

Статуетку-нагороду для Премії Women in Arts створила сучасна українська скульпторка Марія Куліковська. Форма статуетки – це кисті жіночих рук, які переплітаються. За словами художниці, жіночі руки символізують підтримку і захист, а також жіночу працю. Основою для скульптури стали кисті рук самої художниці.

Премія Women in Arts покликана закласти фундамент для традиції, яка може стати важливою складовою розвитку української культури і надихнути жінок у мистецтві на нові досягнення.

Під час проведення церемонії Український інститут та ООН Жінки дотрималися всіх рекомендацій щодо проведення заходів під час всесвітньої пандемії коронавірусу COVID-19, у тому числі постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Церемонію нагородження організували для обмеженої кількості гостей, забезпечивши онлайн трансляцію. Всіх присутніх забезпечили дезінфікуючими засобами.

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

Не разлей вода: с кем дружат Меган Маркл, Дженнифер Анистон, Брэд Питт и другие звезды

Топ-10 специй и приправ, которые помогают похудеть

6 рецептов из любимых сериалов