Alina Pash презентувала композицію, присвячену любові до рідного краю

Повага до рідної землі

Сьогодні Alina Pash випустила нову пісню KARPATSKA, присвячену любові до свого рідного краю. Вона про повагу до природи й розуміння наслідків байдужого ставлення до навколишнього середовища.  

Alina Pash

KARPATSKA поєднує у собі говірки лемків, бойків і гуцулів та була створена на основі давньої гуцульської співанки, яку Alina Pash почула від своїх друзів в Криворівні. До того ж у пісні використовується давній карпатський інструмент — дримба. Наступні релізи з весняної збірки також будуть пов’язані з цим музичним інструментом. І до речі, дримби можна буде придбати в турі Alina Pash «СЛУХАЙ» як мерч артистки.

«Я не вперше звертаюсь до теми природи у своїх піснях. Першою рефлексією була "Вода" у 2021 році, тепер це KARPATSKA у 2023 році. Звісно, можна говорити, що тема збереження навколишнього середовища не на часі, але коли, як не зараз, ми маємо вчитись зважати на потреби природи та берегти її? Думаю, наразі суспільство на порозі величезних змін, вони вже почались, тому тема екології може набути нової актуальності. І мені хотілося б нагадувати людям про те, що любов до своєї країни полягає також і в повазі до рідної землі, рідного краю, природи. Це і є меседж, який я несу піснею», — коментує Alina Pash.

Alina Pash

Цікаво, що пісня була написана випадково під час джему Alina Pash із другом-гітаристом. KARPATSKA є частиною максісинглу — збірки з кількох пісень. Такий формат видання музики популярний серед західних артистів, але в Україні Аліна одна з перших, хто використав його. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали