Алену Делону — 88: цитати французького секс-символа про жінок, кохання та кіно

«Я дуже добре роблю три речі: свою роботу, дурниці та дітей»

«Я ні з ким не заграю й ні від кого не ховаюсь. Я такий, який є. Ви маєте повне право прийняти мене чи відкинути. Попри те, що про мене пишуть, я дуже чутливий і емоційний. Я маю на це право. Хіба я інакше міг би стати актором, великим актором? Я більше за інших відчуваю щастя та страждання», — говорив Ален Делон в інтерв`ю журналу ELLE в 1977 році.

Його можна сміливо назвати головним секс-символом французького кіно. «Красунчик», який все життя боровся з цим званням й намагався довести, що врода — не головне його досягнення, мав суперечливу репутацію: багато хто вважав його надмірно самозакоханим, інші ж обожнювали його й називали генієм. Так чи інакше, попри тернистий шлях до кінематографа, Ален Делон зміг стати одним із найпопулярніших кіноакторів свого часу, прославившись не лише у Франції, а й у всьому світі. В день народження легендарного актора, який 8 листопада відзначає 88-річчя, згадуємо його влучні цитати про жінок, кохання, кіно й не тільки.

«Я не зірка. Я актор. Я роками боровся за те, щоб люди забули, що я просто симпатичний хлопчик з гарним обличчям. Це важка боротьба, але я її виграю. Я хочу, щоб люди зрозуміли, що я перш за все актор, дуже професійний, який любить кожну хвилину перебування перед камерою. Але той, хто стає дуже нещасним в ту мить, коли режисер кричить: "Знято!"».

«Я все знав і все отримав. Але справжнє щастя — це віддавати».

«Я абсолютно чітко знаю, що ніколи не спокушав жінку. Під словом "спокушав" я маю на увазі — не "кадрив". Завжди все вирішувала жінка».

«Ти віриш у Бога, потім перестаєш вірити, а коли ти у великій біді, ти все одно молишся».

«Ви знаєте, що сказав Фелліні перед смертю? "От би ще раз побути закоханим!". Думати про це в момент відходу — приголомшливо, чи не так? Зараз не заведено говорити чоловікам: "Чого я тобі бажаю, то це любові до жінки". Але любити щиро та по-справжньому — ось що важливо! Немає нічого важливішого!».

«Я дуже добре роблю три речі: свою роботу, дурниці та дітей».

«Я змирився з моєю фізіономією лише після того, як на екрани вийшов один із найвідоміших моїх фільмів "Басейн". Мені було тридцять три. Тоді я несподівано зрозумів: вік Христа, душа самурая та зовнішність героя-коханця — ось у чому моя суперечність і водночас акторський козир».

«Успіх не є ключем до щастя. Щастя — це ключ до успіху. Якщо ви любите те, що робите, ви будете успішними».

«Тим, ким я сьогодні, я зобов`язаний жінкам — тим жінкам, які любили мене, яких я любив, з дуже простих причин. Я робив це з любові до них, щоб бути для них найкращим».

«Ніколи не можна відкриватися до кінця. Слід залишати якісь речі для себе та людей, яких любиш».

«Люблять мене чи ні — не важливо. Але якби не любили, то давно б сказали про це, і тоді б я нічого не вартував».

«Я поранений, як і всі, але я не маю права скаржитися на долю, я створений з ран і втрат, як і багато інших людей. Таке життя, і воно може бути жорстоким».

«Я люблю вставати з-за столу, коли на ньому ще не прибрано посуд».

«Я — Скорпіон, натура, що захоплюється, у мене мерзенний і швидше неуживливий характер. Звідси багато моїх неприємностей у житті».

«Є три типи акторів: погані, хороші та великі. З поганими все ясно, вони грають бездарно, хороші грають добре. А великі нічого не грають. Вони просто живуть перед камерою. Як Жан Габен, як Брандо. Як я».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали