Олена Зеленська поділилася, що для неї є найважчим у російсько-українській війні

В інтерв’ю NBC News

Олена Зеленська дала інтерв’ю каналу NBC News під час свого візиту до США. Перша леді України відповіла на запитання ведучого про те, що для неї є найважчим у російсько-українській війні. 

«Відповіла відверто: відчуття, що дітям загрожує небезпека. Як перша леді я знаю, що всі наші діти в небезпеці. Але як мама постійно думаю про своїх. Переживання за дітей — це мій біль, який я несу, але він такий самий, як і в інших мам в Україні», — зазначила Олена Зеленська.

Перша леді України також поділилася, що не розглядає можливість віддати частину українських територій російським окупантам, аби припинити війну. 

«Я постійно наводжу простий приклад: ось до вашого будинку увірвався злочинець, він усе навколо нищить, вбиває ваших рідних, тероризує, ви живете в страху, пручаєтеся. А потім хтось вам пропонує: зупинімося, поговоріть із ним, віддайте йому вітальню, а самі живіть у просторі, який залишився. Мені здається, це нонсенс», — прокоментувала Олена Зеленська.

Нагадаємо, в Україні з ініціативи Олени Зеленської відбувся другий Саміт перших леді та джентльменів. Він отримав назву «Україна та світ: майбутнє, яке ми (від)будуємо разом».


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали