Адель розповіла про розлучення та різке схуднення в інтерв’ю з Опрою Вінфрі

Співачка починає нове життя 

У США відбулася прем’єра двогодинного випуску CBS про Адель. Співачка представила треки з нового альбому «30» та відверто відповіла на питання під час інтерв’ю з Опрою Вінфрі. Адель поговорила з ведучою про проблеми в шлюбі та причини різкого схуднення.

Співачка розлучилася із Саймоном Конеккі після 2 років подружнього життя — пара почала зустрічатися у 2011 році. Зараз Адель залишається в хороших стосунках із колишнім чоловіком — вони виховують 9-річного сина Анджело.  До того ж у Лос-Анджелесі будинки Адель та Саймона знаходяться поряд, щоб вони обоє могли часто бачити свою дитину. 

«Може здатися, що зараз я цього не відчуваю. Однак я почуваюся так, ніби проявила неповагу, швидко вийшовши заміж, а потім так само швидко подавши на розлучення. Я просто збентежена, що мій шлюб не вдався», — розповіла співачка.

Адель зізналася, що мала проблеми з алкоголем, проте відмовилася від нього й почала більше дбати про своє тіло. За словами співачки, вона тренувалася не через бажання схуднути, а через тривогу, яка її тоді переслідувала. 

«Щойно я зрозуміла, що мені потрібно працювати над собою, я перестала пити і почала багато тренуватися», — заявила Адель.

Співачка очікувала, що її схуднення обговорюватимуть у соцмережі. Проте вона не звертала уваги на негативні коментарі. 

«Мені погано через те, що це змушує когось відчувати себе жахливо, але це мене не стосується. Я намагаюся розібратися у своєму житті, тому не можу додати собі ще один привід для хвилювань», — розповіла Адель. 

Зараз співачка зустрічається з Річем Полем. Вона розповіла, що це перші стосунки, в яких вона полюбила себе. 


Реклама

Популярные материалы

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы