Адель представила тизер на нову пісню

Після шестирічного мовчання

Адель анонсувала тизер на пісню «Easy on me» у своєму Instagram. Кліп вийде 15 жовтня. На відео співачка вставляє касету в стереосистему автомобіля та починає їхати — у цей час з вікон вилітають списані музикою листи. Зважаючи на тизер, кліп зняли у чорно-білому стилі та форматі дорожнього фільму.  Жанр пісні — класична фортепіанна балада від Адель. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Adele (@adele)

Напередодні співачка викликала чутки про вихід нових пісень, повернувшись до Twitter після 9 місяців мовчання та змінивши фотографію в соціальних мережах на темно-бірюзовий фон. Сайт Адель очистив усю попередню інформацію, підлаштував стиль до соцмереж і залишив посилання, щоб користувачі могли підписатися на оновлення. 

Нагадаємо, тиждень тому фанати Адель помітили білборди з написом «30» — вони з’явилися в різних місцях, зокрема на паризькій Ейфелевій вежі, римському Колізеї, берлінських Бранденбурзьких воротах, нідерландському музеї НЕМО та нью-йоркському Емпайр-Стейт-Білдінг. «30» відразу пов’язали з попередніми альбомами співачки, які вона називала за своїм віком: «19», «21», «25». Її остання пісня вийшла 6 років тому. На новий альбом фанати чекають уже два роки — після того, як Адель натякнула в одному з Instagram-постів, що  «30» стане драм-енд-бейс-записом. 

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы