6 фактів про Джіджі Хадід, які ви могли не знати

Сьогодні модель відзначає 28-річчя

23 квітня одна з найуспішніших моделей нашого часу Джіджі Хадід святкує свій день народження — їй виповнюється 28 років. На честь цієї події ділимося кількома фактами про зірку, яких ви могли не знати.

1. Справжнє ім’я Джіджі — Джелена Ноура Хадід. Псевдонім для неї вигадала мама — телезірка Іоланда Фостер, коли дівчинка пішла до початкової школи.

«У перших класах разом зі мною навчалася дівчинка Хелена, і вчитель плутався, називаючи наші імена. Він запитав у матері, як можна мене називати, і вона відповіла, що іноді кличе мене Джіджі. Так воно й причепилося».

2. Джіджі підписала контракт із модельним агентством IMG у 17 років, але її кар’єра почалася задовго до цього. Ще у 2-річному віці дівчинку помітив креативний директор бренду Guess Пол Марчіано, після чого маленька Хадід знялася у трьох рекламних кампаніях марки.

3. У підлітковому віці Джіджі обрала заняття спортом замість модельного бізнесу.

«Я була конкурентоспроможною вершницею, а також грала у волейбольній команді та проходила відбір на юнацькі Олімпійські ігри. Тож довелося закинути модельний бізнес. Мені просто хотілося мати нормальне дитинство та перейти до старшої школи».

4. З Кендалл Дженнер дівчину пов’язують не лише дружні, а й віддалені родинні зв’язки. Мама Джіджі була одружена з продюсером Девідом Фостером, який раніше був одружений з американською актрисою Ліндою Томпсон. Вона, своєю чергою, була першою дружиною тата Кендалл — Брюса Дженнера, від якого народила синів Брендона та Броуді Дженнер. Тож, у Джіджі та зведених братів Кендалл спільний вітчим.

5. У 2013 році Хадід почала вивчати кримінальну психологію в нью-йоркському університеті New School.

«Я вважаю, що працювати моделлю до 25 років, а потім ставати домогосподаркою — це ненормально. Хто знає, може, я стану фактчекером у CSI».

6. У Джіджі та Белли є молодший брат Анвар, який наступає на п’яти успішним сестрам. Хлопець бере участь у показах найвідоміших брендів та активно знімається у рекламних кампейнах.

Текст: Анастасія Благодарна


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали